LINIA MICROSILVER

Antybakteryjne i przeciwgrzybicze, profesjonalne kosmetyki do stóp oraz paznokci na bazie srebra. Do leczenia skóry nadpotliwej z zachwianą równowagą mikrobiomu, a także ze skłonnością do powstawania nieprzyjemnego zapachu. Mikrosrebro w kosmetykach ma zbawienne właściwości przeciwzapalne, antybakteryjne i przeciwgrzybicze. To skuteczna broń w walce z grzybicą, łuszczycą czy stanami zapalnymi. Srebro wykazuje silne działanie antybakteryjne oraz przeciwgrzybicze, pielęgnuje bardzo suchą skórę.

Linia MICROSILVER – kosmetyki na bazie srebra, do stóp i paznokci

Wykorzystanie srebra w pielęgnacji jest popularne od wielu lat. Mikrosrebro w kosmetykach ma zbawienne właściwości przeciwzapalne, antybakteryjne i przeciwgrzybicze. To skuteczna broń w walce ze zmianami takimi, jak: grzybica, łuszczyca czy stany zapalne.

Mikrosrebro – kosmetyki dla wymagającej skóry stóp

Czy wiesz, że mikrosrebro jest 500 razy większe niż pory ludzkiej skóry? Kosmetyki ze srebrem zawdzięczają swoje potwierdzone, bezpieczne działanie na skórę właśnie wzmacniającym i ochronnym właściwościom srebra. Wielkość cząsteczek jonów srebra sprawia, że mikrosrebro nie może przeniknąć do głębszych warstw skóry. Wspomaga skórę dokładnie tam, gdzie jego działanie jest bezpieczne oraz pożądane.

Produkty z linii MICROSILVER od PHARM FOOT czyli kosmetyki ze srebrem zawdzięczają swoje silne działanie elementom w skali mikro takim, jak jony srebra, które skutecznie wspierają działanie kosmetyków do pielęgnacji stóp i paznokci.

Właściwości mikrosrebra – jak działają kosmetyki ze srebrem?

Mikrosrebro ma przede wszystkim za zadanie wzmocnienie i ochronę skóry. W gabinetach kosmetycznych, kosmetologicznych, salonach pedicure oraz gabinetach podologicznych jest wykorzystywane, jako naturalny preparat do skóry z zaburzoną równowagą flory bakteryjnej.

Polecane szczególnie do łuszczycy, ale też trądziku oraz innych chorób skóry, a także pielęgnacji skóry bardzo suchej. Srebro wykazuje silne działanie antybakteryjne i przeciwgrzybicze.

Kosmetyki z linii MICROSILVER wykorzystują działanie cząsteczek srebra oraz jego niezwykłych właściwości do leczenia skóry nadpotliwej z zachwianą równowagą mikrobiomu, ze skłonnością do powstawania nieprzyjemnego zapachu.

Poznaj preparaty dla zdrowej skóry stóp!

Kosmetyki z mikrosrebrem od PHARM FOOT to profesjonalne dermokosmetyki, które wspierają kuracje podologiczne i uzupełniają zabiegi pedicure. Produkty przeznaczone dla pocących się stóp lub ze skłonnością do grzybicy zapewniają skuteczną oraz prawidłową pielęgnację stóp i paznokci przed każdym zabiegiem profesjonalnym. Jony srebra wykazują działanie antyseptyczne, a skóra po zabiegu kosmetykiem na bazie srebra staje się wyraźnie zregenerowana, nawilżona i odzyskuje zdrowy wygląd.

Linia MICROSILVER od PHARM FOOT to dwa wyjątkowe produkty do zadań specjalnych:

  • SILVER reNOVATOR (400 ml i 75 ml) – maska regenerująco-kojąca z mikrosrebrem o działaniu antybakteryjnym i antymikrobowym do zabiegów podologicznych oraz pedicure, rekomendowana dla diabetyków o działaniu przeciwgrzybiczym z alantoiną, masłem shea i klimbazolem.
  • SILVER BOOSTER – tynktura z mikrosrebrem o działaniu antybakteryjnym i antymikrobowym, wzbogacona o drogocenne olejki: z drzewa herbacianego, lawendowy i goździkowy oraz ekstrakt z rozmarynu.

 

Srebro do skutecznej pielęgnacji stóp

Produkt na bazie srebra wykorzystujący wspaniałe właściwości mikrosrebra eliminuje bakterie oraz grzyby, wzmacnia i chroni skórę, zabezpiecza przed rozwojem bakterii. Dzięki zawartości starannie wyselekcjonowanych składników aktywnych oraz substancji odżywczych poprawia stan skóry, a skóra staje się zadbana i zdrowa. Produkt działa więc, jak delikatny, naturalny opatrunek na zmienioną chorobowo skórę stóp.

Nowa linia MICROSILVER od PHARM FOOT to sposób na gładkie, zdrowe i zadbane stopy. Preparaty działają kojąco, a naturalne właściwości antybakteryjne składników aktywnych najlepszej jakości skutecznie poprawiają stan skóry.

Perfekcyjna ochrona skóry w kuracji podologicznej i pedicure

Kosmetyki na bazie srebra z linii MICROSILVER mogą stanowić uzupełnienie każdego zabiegu w gabinecie podologicznym czy salonie manicure i pedicure. Dzięki efektywnemu działaniu kosmetyków ze srebrem skóra oraz paznokcie są doskonale przygotowane do każdego rodzaju stylizacji. Tynktura z mikrosrebrem to prawdziwa bomba dobroczynnych składników aktywnych, które pielęgnują stopy seniorów, diabetyków i każdego, kto zmaga się z problemami z grzybicą lub bakteriami.