LINIA ALL IN

Profesjonalne kosmetyki do pedicure ze składnikami aktywnymi pielęgnującymi stopy to bogactwo składników, takich jak: kolagen, masło shea, kwasy AHA oraz pantenol. Linia ALL IN łączy najbardziej skuteczne, sprawdzone przez kosmetologów i specjalistów składniki aktywne stosowane w preparatach do stóp, które mają za zadanie nie tylko odżywiać oraz regenerować skórę, ale też wspierać kuracje lecznicze stóp, zmiękczać i usuwać zrogowacenia, odświeżać, a także przygotowywać stopy do dalszych zabiegów.

Linia ALL IN – kosmetyki do pedicure ze składnikami aktywnymi do pielęgnacji stóp

Składniki aktywne w preparatach do pielęgnacji stóp i pedicure nie tylko odżywiają czy regenerują skórę, ale też wspierają kuracje lecznicze choroby stóp, a także przygotowują stopy do dalszych zabiegów. Linia ALL IN od PHARM FOOT łączy najbardziej skuteczne, sprawdzone przez kosmetologów i specjalistów składniki aktywne w preparatach do stóp.

Kolagen, masło shea, kwasy AHA i pantenol – to tylko niektóre z szerokiej palety składników aktywnych, które wykorzystują gabinety kosmetyczne, podologiczne i salony pedicure w Polsce, a także na całym świecie. Ty też skorzystaj z profesjonalnych preparatów do pielęgnacji stóp w pracy swojego salonu lub w domu.

Składniki aktywne w profesjonalnych kosmetykach do stóp

Jak czytać składy kosmetyków? Składniki spotykane w profesjonalnych preparatach do pielęgnacji stóp możemy podzielić na składniki bazowe, składniki aktywne i substancje pomocnicze. To właśnie w tych drugich kryje się moc działania kosmetyku na skórę.

Kolagen poprawia elastyczność oraz jędrność skóry. Pantenol łagodzi podrażnienia skóry, wspomaga i przyspiesza proces regeneracji, a także wykazuje właściwości przeciwzapalne. Najlepiej zapobiega utracie wody ze skóry, chroniąc warstwę wodno-lipidową naskórka. Sprawdza się w pielęgnacji suchej i wrażliwej, często podrażnionej skóry.

Masło shea silnie regeneruje, zmiękcza i nawilża skórę. Dodatkowo zapobiega oraz chroni przed utratą wody z naskórka. Zawarte w kosmetykach masło shea łagodzi podrażnienia, stany zapalne, wspomaga gojenie i chroni przed działaniem czynników uszkadzających naskórek. Chcesz usunąć zrogowaciały naskórek ze stóp? Zmiękczający dodatek masła shea przyspiesza proces usuwania naskórka ze stóp, dzięki temu leczenie popękanych pięt jest szybsze. Podobnie kwasy AHA wspierają usuwanie martwego naskórka.

Olejek z drzewa herbacianego działa jako naturalny środek przeciwmikrobowy i przeciwbakteryjny. Wspomaga leczenie grzybicy stóp oraz likwiduje nieprzyjemny zapach przy nadmiernej potliwości stóp.

Wykorzystaj działanie składników aktywnych linii ALL IN

Linia ALL IN łączy całą gamę składników aktywnych w produktach do pielęgnacji stóp:

  • SEPTI STARTER – spray odświeżający o działaniu antybakteryjnym i antymikrobowym.
  • FRESH CRYSTALS – sól odświeżająca do kąpieli stóp.
  • FOOT SCRAPER– peeling solno-cukrowy do stóp z kompleksem olejków i masłem shea.
  • KERATOSIS exTERMINATOR – żel zmiękczający oraz usuwający zrogowacenia.
  • COLLAGEN POWER – serum kolagenowe z olejkiem z drzewa herbacianego o działaniu antybakteryjnym.

Poznaj produkty z linii ALL IN od PHARM FOOT i dobieraj profesjonalne preparaty do pedicure ze składnikami aktywnymi do stosowanej kuracji stóp.